about

SOSYAL MEDYA

Castel Medya sosyal medya hesaplarınızı sizin için yönetir. Günümüz trendlerine uygun ve sayfanızın farkını öne çıkaracak bir sosyal medya planı hazırlanır. Profesyonel ekiplerimiz işinize uygun içerikler ve tasarımları aylık olarak planlar ve yayınlar.

about

İÇERİK PAZARLAMASI

Sosyal medya içeriklerinizi en iyi etkileşimi alacak şekilde iyileştiriyoruz.SEO uyumlu ve kullanıcı etkileşimi odaklı hazırlanan içerikleriniz, yaratmak istediğiniz marka kimliği ile hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

about

DİJİTAL MEDYA

Size özel dijital pazarlama stratejileri üreterek bütçenizin en ideal şekilde olmasını sağlıyoruz.Google Ads, Youtube, Instagram ve diğer mecralardaki reklam bütçelerinizi optimum şekilde yönetiyoruz.Reklamlarınız için en uygun reklam mecralarını seçerek hedef kitlenize daha kolay yollardan ulaşmanızı sağlıyoruz.

about

VIDEO PRODÜKSİYON

Geniş ekipman parkuru ve alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibimiz ile, video prodüksiyon ihtiyaçlarının tamamına yönelik nitelikli çözümler üretiyoruz. Estetik tasarım anlayışı, etkileyici görsel efektler, ses miksajı ve renk düzenlemeleri ile özgün ve yüksek kaliteli çekimler yapıyoruz.

about

SOSYAL SORUMLULUK

Markanıza öne çıkan sosyal sorumluluk projelerinde yer vererek bilinirliğinizi artırıyoruz. İşiniz ile alakalı projelerde görünürlüğünüzü sağlayarak, markanıza alanınızda fark yaratan bir görünüm oluşturuyoruz.

about

WEB SİTE YÖNETİMİ

Mevcut olan web siteniz için güncellemeler yapıyoruz. Trende uygun içerik yazılarınız, görselleriniz ve günümüz güncel yazılımlarıyla revize etme işlemlerinizi  uzman ekiplerimiz tarafından sağlıyoruz.